Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dünyanın önde gelen Otomotiv Endüstrisi (OEM) orijinal ürün tedarikçisi Active Tools tamamen kendine ait tesislerde Alman mühendisliği ile araç kompresörleri ve otomotiv endüstrisinde kullanılan patentli partiküler jel teknolojisiyle kauçuk/lastik solüsyonları üreticisidir. Active Tools hepimizin çok iyi bildiği Audi, Ford, Nissan, Volkswagen, Mercedez-Benz, Seat, Skoda, GM, Renault, Peugeot, Fiat, Opel, Kia, Hyundai, Mazda, Cyrysler gibi dünyanın tanınmış birçok otomobil markasından onay ve kabul almış ürün tedarikçisidir.

Active Tools yenileme ve perakende pazarlarda tescilli marka olarak AIRMAN ismini kullanmaktadır. HAY İthalat İhracat, Türkiye ve coğrafyasında Active Tools Airman tek ve yetkili iş ortağıdır. Airman marka lastik tamir setleri, kompresörler ve lastik solüsyonlarını muhtelif satış kanalları vasıtasıyla Türkiye’de son kullanıcılara ulaştırmaktadır. Airman lastik tamir setleri Türkiye’de seçkin Lastik satış ve Servis bayiliklerinde, otomotiv plazalarda, seçkin aksesuar mağazalarında ve internet bazlı alışveriş sitelerinde satılmaktadır.

Lastikler araçlarda 4 fonksiyonu sürüş, taşıma, durma ve manevra yerine getiren en önemli ekipmanlardır. Lastiklerde ortaya çıkacak her türlü hasar sürüş güvenliği, sürüş konforu, araç ve yakıt performansını direkt etkiler. Bakım ve onarımı çok önemli olan lastiklerin ne zaman, nerede ve ne şartlarda hasar göreceği hiç belli olmaz. Sürüş güvenliği ve sürdürülebilirliği için mutlaka yardımcı donanımlara gerek vardır. Airman lastik tamir setleri kolay, pratik, hızlı ve güvenli bir YOL YARDIM desteği sağlar.